„Gyvenu Islandijoje, atskrendu specialiai pasodinti savo ąžuolą Dūkštuose.“ „Mūsų tėvų sidabrinės vestuvių metinės ir mes norim pasodinti ąžuolą su visa šeima.“ „Noriu pasodinti ąžuolą savo žuvusio brolio atminimui. Težaliuoja.“ Daugybė žinučių ir laiškų šiomis dienomis keliauja į Iniciatyvos „Milijonas ąžuolų Lietuvai“ elektroninį paštą su vardijamomis progomis: krikštynos, gimtadienis, šeimos diena, šiaip palaikom idėją. Visi rašantys nori pasodinti savo vardinius ąžuolus.

Kvietimas pasodinti milijoną ąžuolų Lietuvoje – daug ką palietė iki širdies gelmių. Milijonas daugeliui lietuvių labai simboliška – M.Mikutavičiaus „Trys milijonai“ , milijonas emigravusių, milijonas šeimų… Milijonas ąžuolų , kurie apjungia bendrai veiklai, sutelkia kūrimo, o ne griovimo veiksmui. Mes galime susiburti ir kiekvienas, sodindamas po ąžuolą, iš esmės pakeisti situaciją Lietuvoje.

Dūkštų ąžuolyne savo vardinius ąžuolus ketina sodinti žinomi žmonės, atlikėjai, rašytojai, baikeriai, veiklos klubai ir įmonės, šeimos. Kviečiami žiniasklaidos atstovai įvykį užfiksuoti ir viešinti.

Atvažiuok savo ąžuolą šį sekmadienį pasodinti ir tu!

Nuo 12 val. Dūkštų ąžuolyne vyks visuotinis ąžuolų sodinimas.

Tapk vienos stiprios, milijoną lietuvių jungiančios, idėjos dalimi. Stiprinkime ryšį iki ąžuolinio!